top of page

Єдина методична тема

Компетентнісний підхід до модернізації освітнього процесу через наскрізне застосування інформаційно-комунікаційних технологій (2021-2025).

Корисна информация

У 2021-2022 навчальному році педагогічний колектив ДНЗ "Сумське міжрегіональне вище професійне училище" розпочав реалізацію першого етапу єдиної методичної теми.

Math Homework
Girl with Teacher

Наші цілі

Спеціалізована підготовка. Актуальні знання. Практичні навички.

У нашому закладі освіти прийнятий міждисциплінарний підхід до навчання, що поєднує теоретичні та практичні навички, тому наші випускники завжди успішно застосовують отримані знання в роботі. З моменту заснування ми допомогли безлічі учнів втілити в життя свої мрії і просунутися по кар'єрних сходах.


Наша мета - надати учням чудову освіту, практичні навички та ресурси, які дозволять їм досягти успіху в умовах конкуренції. Завдяки гнучким програмам і професіоналізму викладачів освіту, отриману в нашому освітньому закладі, виправдає всі ваші очікування. Додаткова інформація доступна за запитом.

Нормативна база

Методична робота

Методичні комісії

Методичний кабінет

Державний навчальний заклад
«Сумське міжрегіональне вище професійне училище»

  • Єдина методична тема

  • Наші цілі

  • Наша історія

  • Фотогалерея

колектив закладу освіти.JPG

Наша історія

          На початку 80-х років ХХ століття місто Суми було у новобудовах. Для реалізації креативних задумів архітекторів, обласний центр потребував молодих спеціалістів: малярів, штукатурів, електрозварників, монтажників металевих, залізобетонних конструкцій, мулярів, столярів, тому в 1973 році, за рішенням керівництва міста, гостинно відкрив двері новий професійно-технічний навчальний заклад – СПТУ № 16. Базове підприємство – будівельно-монтажний трест «Сумхіммашбуд», що входив до складу будівельного комбінату «Сумпромбуд», стало стартовою площадкою для учнів училища у шліфуванні їх професійних вмінь і навичок.

        Стрімко змінюється наше життя. Сучасний ринок праці вимагає від випускника не лише глибоких професійно-теоретичних знань, а і здатності самостійно їх застосовувати у нестандартних життєвих ситуаціях. Освіта є пріоритетним напрямком державної політики України і спрямована на перетворення навчання впродовж життя на реальність. Тому оновлюється навчально-матеріальна база училища, розширюється соціальне партнерство, підвищується рівень освітніх послуг та педагогічної майстерності колективу викладачів і майстрів виробничого навчання.

        Сьогодні колектив училища працює над реалізацією основної мети освітнього процесу: створення умов для рівного доступу учнівської молоді до формування професійної компетентності, забезпечення неперервності освіти впродовж усього життя; виховання активної, творчо мислячої, відповідальної особистості, здатної до самореалізації, професійного росту й мобільності в умовах реформування сучасного суспільства; розвиток коучингової компетентності педагогів, що сприяє генерації унікальних ідей і впровадженню інновацій; створення у ПТНЗ атмосфери і умов, що позиціонують освітній заклад як центр з високим рівнем технологічної, інформаційної, інноваційної культури у регіоні.

Заклад має потужну матеріальну базу для здійснення підготовки за будівельними професіями. Це кабінети професійно-теоретичної підготовки, що обладнані не лише наочністю з будівельного напрямку, а й комп’ютерною технікою. Це лабораторії та майстерні для проведення уроків виробничого навчання, в яких кожне робоче місце оснащене сучасними будівельними матеріалами торгових марок України і країн Європи («Сerezit», «Knauf», «Будмайстер», «Полімер» тощо) .

         За вагомий внесок у розвиток національної освіти колектив закладу відзначено дипломом на VІІІ Міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти – 2017» та Золотою медаллю за участь у номінації «Інноваційні підходи в закладах освіти до процесу формування творчої особистості та виховання громадянина-патріота», на ІХ Міжнародній виставці «Інноватика в сучасній освіті», у номінації «Застосування сучасних ІКТ для формування інформаційно-цифрової компетентності учасників освітнього процесу» - срібною медаллю. Результатом участі закладу у ІХ Міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти – 2018» є Золота медаль за конкурсну роботу «Формування інформаційно-цифрової компетентності під час освітнього процесу у професійно - технічному навчальному закладі». Також училище відзначено Дипломом Інституту професійно-технічної освіти НАПН України за зайняте ІІІ місце у Всеукраїнському конкурсі на кращий екологічний проект «Збережимо Землю для наступних поколінь» будівельної галузі.

        У цілому державний навчальний заклад «Сумське міжрегіональне ВПУ» працює в режимі розвитку і є закладом освіти, в якому постійно модернізуються та трансформуються якісно нові елементи навчання, створюється та використовується інтелектуальний продукт викладачів та майстрів виробничого навчання, реалізуються нові ідеї у вигляді проектів, програм, освітніх послуг.

bottom of page